Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
0

Her ligger ingen produkter for øyeblikket

Bruk ikonet for å legge produkter til "min liste"

  • Produkter
  • Produsenter
  • Produkttips!
  • Verktøy

NETGEAR ProSafe AFM735 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Fast Ethernet - 1...

Produsent: NETGEAR

Art no: AFM735-10000S

NETGEAR ProSafe AFM735 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Fast Ethernet - 1...

Produsent: NETGEAR

Art no: AFM735-10000S

Ikke på lager

2 478,-

Ikke på lager
Ikke på lager

Beskrivelse

ProSAFE 100Base-FX SFP LC GBIC fits into standard SFP slots and drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber.

Spesifikasjon

Produktark