Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
0

Her ligger ingen produkter for øyeblikket

Bruk ikonet for å legge produkter til "min liste"

  • Produkter
  • Produsenter
  • Produkttips!
  • Verktøy

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC ...

Produsent: Hewlett Packard Enterprise

Art no: J4859C

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC ...

Produsent: Hewlett Packard Enterprise

Art no: J4859C

På lager (57)

1 586,-

53,- Per måned

På lager (57)
På lager (57)

Beskrivelse

HP offers the Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859B) with one 1000Base-LX port. This product is designed for long distance single-mode fiber connectivity. It will support multimode fiber connectivity to limited distances.

Spesifikasjon