Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
0

Her ligger ingen produkter for øyeblikket

Bruk ikonet for å legge produkter til "min liste"

  • Produkter
  • Produsenter
  • Produkttips!
  • Verktøy

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC ...

Produsent: Hewlett Packard Enterprise

Art no: J4858C

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC ...

Produsent: Hewlett Packard Enterprise

Art no: J4858C

På lager (262)

711,-

23,70 Per måned

På lager (262)
På lager (262)

Beskrivelse

It offers a small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber.

Spesifikasjon

Produktark

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 419ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;