Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas

Lenovo - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 100...

Valmistaja: Lenovo

Tuotenro: 81Y1622

Lenovo - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 100...

Valmistaja: Lenovo

Tuotenro: 81Y1622

Varastossa (1) 1-3 pv

187,05

5,54 / kk

Varastossa (1) 1-3 pv
Varastossa (1) 1-3 pv

Kuvaus

The Blade 1000Base-SX SFP Transceiver enables connectivity to 1 Gb Ethernet fiber cables with LC connectors.

Tuotetiedot

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 122ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;