Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat Offline
  • Chat on kiinni

    Aukioloajat

    Maanantai 08:00 - 16:00

    Tiistai 08:00 - 16:00

    Keskiviikko 08:00 - 16:00

    Torstai 08:00 - 16:00

    Perjantai 08:00 - 16:00

  • Asiakaspalvelu

    Asiakaspalvelu

Uusi asiakas
0

Et ole vielä lisännyt tuotteita.

Käytä painiketta lisätäksesi tuotteita muistilistaan

HPE X132 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-E...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9153A

HPE X132 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-E...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9153A

Tilaustuote

8 253,84

380,17 / kk

Tilaustuote
Tilaustuote

Kuvaus

The SFP+ ER transceiver will transmit 10 Gbps over up to 40 km using single mode fiber cable. This product expands the HP networking transceiver portfolio for connections from 0 m to 40 km.

Tuotetiedot

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 415ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;