Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas

HPE X132 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-E...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9153A

HPE X132 - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-E...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9153A

Tilaustuote

4 231,32

125,25 / kk

Tilaustuote
Tilaustuote

Kuvaus

The SFP+ ER transceiver will transmit 10 Gbps over up to 40 km using single mode fiber cable. This product expands the HP networking transceiver portfolio for connections from 0 m to 40 km.

Tuotetiedot

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 144ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;