Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas

HPE - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 1000Ba...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9143B

HPE - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 1000Ba...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9143B

Varastossa (1) 1-3 pv

1 103,36

32,66 / kk

Varastossa (1) 1-3 pv
Varastossa (1) 1-3 pv

Kuvaus

The small form-factor pluggable (SFP) Gigabit-BX (bi-directional) "upstream" transceiver provides a full-duplex gigabit solution up to 10km on one strand of singlemode fiber.

Tuotetiedot

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 122ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;