Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas

HPE - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-BX-D - LC...

Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9142B

  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet
Varastossa (5) 1-3 pv
1 103,36
Oletko kiinnostunut rahoituksesta?

32,66/kk

Kuvaus
Tuotetiedot

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit-BX (bi-directional) "downstream" transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km on one strand of single-mode fiber. The J9142B connects to the J9143B "upstream" transceiver, or to any IEEE-standard 1000BASE-BX10-U ("upstream") device.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 227ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;