Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat Online
Uusi asiakas
0

Et ole vielä lisännyt tuotteita.

Käytä painiketta lisätäksesi tuotteita muistilistaan

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - L...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9151A

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - L...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9151A

Varastossa (6) 1-3 pv

1 628,89

75,03 / kk

Varastossa (6) 1-3 pv
Varastossa (6) 1-3 pv

Kuvaus

The HP J9151A is a 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.

Tuotetiedot