Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat Offline
  • Chat on kiinni

    Aukioloajat

    Maanantai 08:00 - 16:00

    Tiistai 08:00 - 16:00

    Keskiviikko 08:00 - 16:00

    Torstai 08:00 - 16:00

    Perjantai 08:00 - 16:00

  • Asiakaspalvelu

    Asiakaspalvelu

Uusi asiakas
0

Et ole vielä lisännyt tuotteita.

Käytä painiketta lisätäksesi tuotteita muistilistaan

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - L...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9151A

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - L...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9151A

Varastossa (4) 1-3 pv

1 153,33

54,14 / kk

Varastossa (4) 1-3 pv
Varastossa (4) 1-3 pv

Kuvaus

The HP J9151A is a 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.

Tuotetiedot

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 138ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;