Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - L...

Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9151A

  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10 Gbit/s
  • 10 Gigabit Ethernet
Tilaustuote
1 141,89
Oletko kiinnostunut rahoituksesta?

33,80/kk

Kuvaus
Tuotetiedot

The HP J9151A is a 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 194ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;