Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC moniti...

Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9150A

  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 10 Gbit/s
  • 10 Gigabit Ethernet
Varastossa (94) 1-3 pv
360,99
Oletko kiinnostunut rahoituksesta?

10,69/kk

Kuvaus
Tuotetiedot

The HP J9150A is a 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 217ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;