Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Chat Online
Uusi asiakas
0

Et ole vielä lisännyt tuotteita.

Käytä painiketta lisätäksesi tuotteita muistilistaan

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - L...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9150A

HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - L...

Valmistaja: Hewlett Packard Enterprise

Tuotenro: J9150A

Varastossa (54) 1-3 pv

358,12

16,50 / kk

Varastossa (54) 1-3 pv
Varastossa (54) 1-3 pv

Kuvaus

The HP J9150A is a 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.

Tuotetiedot