Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - ...

Logige sisse

Ei ole laos Ei ole laos 
Tootja: Dell
Tootekood: 407-10934
Tootekategooriad: Optilised transsiiverid
UNSPSC: 43201553 Transceivers and media converters
Lisa toode:
Lisad:
 

Product DescriptionDell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet
Device TypeSFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single-mode
Form FactorPlug-in module
Cabling Type1000Base-LX
Data Transfer Rate1 Gbps
Optical Wave Length1310 nm
Data Link ProtocolGigabit Ethernet
Max Transfer Distance10 km
Designed ForForce10; Force10 ExaScale E-Series; Force10 S-Series; Force10 TeraScale E-Series; Networking C7004, C7008; PowerConnect 8132, 8164; PowerEdge M1000E
Powered by CNET Content Solutions

 Sulge 
See leht kasutab küpsiseid. Vajuta siia, et lugeda küpsiste kohta