Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 Gigabit Ethernet - 1...

Logige sisse

Ei ole laos Ei ole laos 
Tootja: Cisco
Tootekood: XFP-10GLR-OC192SR
Tootekategooriad: Optilised transsiiverid
UNSPSC: 43201553 Transceivers and media converters
Lisa toode:
Lisad:
 

Product DescriptionCisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 Gigabit Ethernet
Device TypeXFP transceiver module - LC single-mode
Form FactorPlug-in module
Cabling Type10GBase-LR, 10GBase-LW
Data Transfer Rate10 Gbps
Optical Wave Length1310 nm
Data Link ProtocolSONET/SDH, 10 Gigabit Ethernet
Max Transfer Distance10 km
Dimensions (WxDxH)1.85 cm x 7.1 cm x 0.85 cm
Weight300 g
Manufacturer Warranty90 days warranty
Designed ForCisco 1-Port 10, 1-port OC-192c/STM-64c, 2-Port 10GE,, 2-port 10-Gigabit, 4-Port 10GE, 4-Port 10-Gigabit, 80G, 8-Port 10GE, CRS-1; ASR 9000 Series; Ethernet Services Plus Extended Transport 20G, 40G; Ethernet Services Plus Transport Extended Combination 20G, Extended Combination 40G, Line Card
Powered by CNET Content Solutions

 Sulge 
See leht kasutab küpsiseid. Vajuta siia, et lugeda küpsiste kohta