Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat Offline
  • Chatten er lukket

    Åbningstider

    Mandag - Fredag 09:00 - 16:00

  • Customer care

    Tlf: 7025 2550

Ny kunde
0

Du har ikke tilføjet produkter endnu

Anvend Ikon for at tilføje varer

  • Produkter
  • Producenter
  • Kampagner
  • Guides

PEAKOPTICAL LC/PC-ST/PC Duplex SM 3M Fiber Diameter: 9/125 um

Producent: PeakOptical

Varenr.: PTFSD-3-18F

PEAKOPTICAL LC/PC-ST/PC Duplex SM 3M Fiber Diameter: 9/125 um

Producent: PeakOptical

Varenr.: PTFSD-3-18F

Ikke på lager

135,-

4,10 Leje pr/md

Ikke på lager
Ikke på lager