Indkøbskurv

Kurven er tom

Ny kunde

D-Link DMC 300SC - Fibermedieomformer - Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX,...

D-Link

Varenr.: DMC-300SC/E

  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverførselshastighed: 100 Mbps
  • Ethernet, Fast Ethernet
På lager (54)
490,-
Ønsker du finansiering

14,80/måned

Beskrivelse
Specifikation
Tilbehør

DMC-300SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber-signaler. Maksimal fiber-afstand er 2 km. Enheden har en RJ-45 TP-port og en SC fiber-port.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 125ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;