Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat Online
Ny kunde
0

Du har ikke tilføjet produkter endnu

Anvend Ikon for at tilføje varer

  • Produkter
  • Producenter
  • Kampagner
  • Guides

D-Link DMC 300SC - Fibermedieomformer - Ethernet, Fast Ethernet - 10Base-T, 1...

Producent: D-Link

Varenr.: DMC-300SC/E

D-Link DMC 300SC - Fibermedieomformer - Ethernet, Fast Ethernet - 10Base-T, 1...

Producent: D-Link

Varenr.: DMC-300SC/E

På lager (82)

522,-

15,90 Leje pr/md

På lager (82)
På lager (82)

Beskrivelse

DMC-300SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber-signaler. Maksimal fiber-afstand er 2 km. Enheden har en RJ-45 TP-port og en SC fiber-port.

Specifikation

Tilbehør