Indkøbskurv

Kurven er tom

Ny kunde
0

Du har ikke tilføjet produkter endnu

Anvend Ikon for at tilføje varer

  • Produkter
  • Producenter
  • Kampagner
  • Guides

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC/PC sin...

Producent: Cisco

Varenr.: SFP-10G-LR-S=

Cisco - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC/PC sin...

Producent: Cisco

Varenr.: SFP-10G-LR-S=

På lager (90)

9.524,-

287,- Leje pr/md

På lager (90)
På lager (90)

Beskrivelse

The Cisco S-Class 10GBASE SFP+ modules offer customers a variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options optimized for Enterprise and data center applications. S-Class optics are available for the most common reaches needed for these applications.

Specifikation

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 200ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;